niedziela, 15 stycznia 2017

FERIE - DZIEŃ DRUGI

To dzisiaj zimowa niedziela, wybraliśmy się na sanki, 


trochę na spacer, a trochę pozjeżdżać. Dzień był naprawdę piękny, dużo śniegu, dużo słońca, bez mrozu za to w świetnym nastroju...


no może Wiktoria tylko w niektórych momentach pokazywała fochy, ale jakoś ją razem z Tomkiem opanowaliśmy i nie było tak bardzo źle... no w każdym bądź razie nie przez cały dzień.
To tak na początek znaleźliśmy fajną górkę i jazdaaaaaZabawa zajęła nam 2 godziny 
po czym dziewczyny wysiadając pod blokiem z samochodu stwierdziły, że one chcą jeszcze i zostały kolejne dwie na osiedlowej górce. Wróciły przemoczone, całe ze śniegu, ale mega uśmiechnięte...i o to właśnie chodzi na feriach.
6 komentarzy:

 1. Tak jest! Zabawa przede wszystkim. Och to były czasy.. Wracalo się po calym dniu zabawy glodnym, brudnym, mokrym z gilami po kolana, ale za to szczesliwym..

  OdpowiedzUsuń
 2. coś ta moja najstarsza wnusia wyrasta na straszną grymaśnice trzeba będzie jeszcze przed 18 dobrze przetrzepać skórę bo kto z nią później wytrzyma.a buzię ma aniołka diablica jedna.bawiły się jednak wyśmienicie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia super ;) ja zimny nie lubię ;( Miłych ferii ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super śniegowe szaleństwa. Mam nadzieję, że nam uda się jeszcze wybrać na sanki, zanim odwilż całkowicie nam śnieg zabierze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczna zima,piękne zdjęcia a radość z białej jazdy widać na bużkach.Super!!!

  OdpowiedzUsuń